System Powiadamiania SMS Gminy Rutka-Tartak

Herb Gminy Rutka-Tartak. Na żółtym tle dwa zielone świerki przecięte niebieskimi wstęgami. W tle krzyż na postumencie. Pod spodem czerwone cyfry - 1874.Urząd gminy Rutka-Tartak uruchomił system powiadamiania SMS. Jest to bezpłatny kanał przekazu informacji dla mieszkańców naszej gminy w zakresie informowania o zagrożeniach i ostrzeżeniach, zapowiedziach imprez i wydarzeń: kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych, komunikatach i informacjach urzędowych oraz innych ważnych informacjach dla mieszkańców Gminy Rutka-Tartak.

Z systemu będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy naszej gminy, którzy zarejestrują się w naszym systemie. Rejestracja wymaga złożenia formularza zgłoszeniowego, w którym należy podać  swoje dane w tym numer telefonu komórkowego oraz zaakceptować regulamin poprzez podpisanie formularza. Formularz do pobrania poniżej oraz w siedzibie Urzędu Gminy w Rutce-Tartak.

Serdecznie zachęcamy do złożenia zgłoszenia, w każdym momencie można złożyć rezygnację z dalszego otrzymywania wiadomości. Rezygnacja składana jest na tym samym formularzu.

Dokumenty do pobrania: