Rodzinny bieg na orientację

20 czerwca 2019 r. w ramach Pikniku nad Szeszupą odbył się Rodzinny bieg na orientację. Bieg został zorganizowany przez Gminę Rutka-Tartak oraz Nadleśnictwo Suwałki. Zadaniem zawodników było znalezienie wszystkich punktów kontrolnych (10 szt.), potwierdzenie tego poprzez użycie na Karcie uczestnictwa, znacznika znajdującego się przy punktach oraz odwiedź na pytanie znajdujące się na każdym z punktów.

W zawodach uczestniczyło 15 zawodników tworzących 4 drużyny: UGRT (drużyna Urzędu Gminy Rutka-Tartak), Sinkiewicz Team, Żuczki i Oszkinis. Wszystkie drużyny znalazły punkty kontrolne znajdujące się na trasie biegu oraz odpowiedziały na pytania znajdujące się na punktach. Ostatecznie wyniki biegów ukształtowały się następująco:

  1. Oszkinis
  2. Żuczki
  3. Sinkiewicz Team
  4. UGRT

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Upalny dzień jaki towarzyszył zawodom nie ułatwiał szybkiego pokonywania trasy biegu, dlatego też zawodnicy zasługują na szczególne uznanie.

Zachęcamy do korzystania ze ścieżki Poznaj Swój Las, która dzięki Nadleśnictwu Suwałki została zrealizowana na terenie naszej gminy.

IMG_4225
IMG_4224
IMG_4226
IMG_4227
IMG_4238

Powiązane wpisy: